Парафіальні оголошення

18.11.2018

Полонне

XXXІІІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА.

 Сьогодні  Всесвітній день убогих.

Порядок Св. Месс на цьому тижні.

Понеділок: Служба Божа о 8:00.

Вівторок: Служба Божа о 18:00.

Середа: Обовязковий спомин Введення у храм Пресвятої Богородиці  Служба Божа о 18:00. Під час цієї Служби Божої кандидати в міністранти, котрі пройшли відповідну підготовку, будуть прийняті в міністранти. А також відповідно приготовлені міністранти приймуть послугу лектора. Усіх сердечно запрошуємо.

Четвер: Обовязковий спомин св. Цецилії, діви та мучениці  Служба Божа о 18:00. В часі Служби будемо молитися за органістів та хористів.

Пятниця: Спомин св. Климента І, Папи та мученика Служби Божі  о  8:00; і 18:00. Після Служби можна буде освятити мед. Сердечно запрошуємо

Субота: Обовязковий спомин св.Андрія Дунг Лака, пресвітера, і сподвижників, мучеників Служби Божі  о 8:00 і о 18:00 Молодіжна Служба. Сердечно запрошуємо.

Урочистість Господа Нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту: (закінчення літургійного року)   Служби Божі о 8:00;10:00;12:00;17:00.

  • Місяць листопад, є місяцем впродовж якого Церква особливо закликає до молитов за спасіння душ наших померлих, в усіх католицьких храмах упродовж цього місяця  звершуються   григоріанські Служби за померлих, стараймося активно приймати участь в цих Службах.
  • 23 листопада в м. Шаргороді, відбудеться Хресна Дорога. Початок у парафіяльному храмі св. Флоріяна о 12:00. Ціна білету буде 200 грн із однієї людини. Хто б хотів поїхати на Хресну Дорогу просимо записуватись в захристії до середи.
  • В наступну неділю 24 листопада в Урочистість Христа, Царя Всесвіту пожертвування тобто (таца) буде призначена на утримання Вищої Духовної Семінарії нашої Єпархії в Городку. Від щирого серця дякуємо усім за підтримку, жертовність та молитву за семінаристів.
  • Також в неділю після кожної Служби Божої з нагоди урочистості Христа, Царя Всесвіту відбудеться виставлення Пресвятих Дарів і помолимось літанію до Найсвятішого Серця Ісуса та Акт Присвячення Людського Роду Христу, Царю, відмовляючи цю молитву в цей день можна отримати повний відпуст.
  • Також 24 листопада це день памяті жертв голодомору, молимось за всіх невинно загиблих.
  • Запрошуємо до нашого парафіяльному кіоску в сакристії де можна придбати: календарі на 2019 р. молитовники, розарії, духовну літературу, та різдвяні наліпки на двері.
  • Дорогі батьки хочемо запропонувати Вам підписку на дитячі журнали «Водограй» для дітей від 7 до 12 років і «Водограйчик» для дітей від 3 до 7років ціна журналів 160 гривень. Подати заявку можна в нашій захристії, для цього потрібно подати назву журнала, Ваше прізвище, номер телефона і адрес проживання.
  • Сестри Гоноратки сердечно запрошують жінок на чергові реколекції на тему: « Жінки Біблії, Тамар-дочка Царя Давида»

Початок: 30.11 о 16.00 Службою Божою, закінчення 02.12 обідом.

Із собою потрібно взяти: Святе Письмо, розарій, постіль, змінне взуття. Вік учасниць – не обмежений.

Прохання записатись до 25.11.2018.

Деталі і запис по телефону: 097 824 45 12 с.Катерина.

  • Дорогі парафіяни до нас звертається про фінансову допомогу Свінціцка Омельчук Ірина наша парафіянка їй 25 років, лікарі поставили їй не втішний діагноз аневризма грудної аорти. Розширення судин настільки сильне, що при чиханні, при напружені може лопнути судина і наступає моментально смерть, до тогож Ірина є вагітна другою дитиною. Це складна операція і дорого коштує. Тому звертаємося про допомогу  не лише  фінансову  але і про молитву щоб врятувати два життя.

Прибирання  в костьолі на цьому тижні мають: Шермер Алла, Лєх Галина, Вишневська Оксана, Левчук Марія, Герасимчук Іра, Салюк Галина, Врублевська Лєна.

  • Дякуємо всім добродіям нашого монастиря і парафії. Тим які прибирали храм цього тижня і тим котрі пожертвували  квіти щоб прикрасити вівтар і наш храм, за Ваш труд та посвячення хай Бог великодушно винагородить кожному своєю щедрістю і благословенням.
  • Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми щедротами і благодатями.

 

НА НОВИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДПОЧИНКУ ПРАЦІ, ТА НАВЧАННЯ  ПРИЙМІТЬ БОЖЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ.