Парафіяльні оголошення 17.03.2019

Полонне

Друга Неділя Великого Посту  

Порядок Св. Месс на цьому тижні.

Понеділок: Служба Божа о 8:00.

Вівторок: Урочистість св. Йосифа обручника Пресвятої Діви Марії і опікуна Ісуса Христа.  Служби Божі о 10:00 і 18:00. В цей день припадає  шоста річниця інавгурації Папи Франциска, довіряємо святішого отця Вашим молитвам.  Запрошуємо сердечно також в цей день всіх на парафіяльний відпуст до Черніївки  на 12:00. Відпустову Службу звершить о. Віталій Умінський настоятель парафії в Любарі.

Cереда: Служба Божа о 8:00.

Четвер: Служба Божа о 18:00.

П’ятниця: Служби Божі о  8:00 і 18:00;

 Субота: Служби Божі о 8:00 і 18:00

Третя Неділя Великого Посту: Служби Божі о 8:00;10:00;12:00;17:00.

  • Сьогоднішня неділя завершує Тиждень молитов про тверезість народу, але й надалі продовжуймо пам’ятати в своїх молитвах про тих, хто потерпає від алкоголізму, наркоманії, ігроманії і інших залежностей, та просімо Бога про дар зцілення для них.
  • Від сьогоднішньої неділі в нашій парафії і по всій Камянець Подільській дієцезії розпочинається харитативна акція «Родиний пасхал 2019», котра полягає на розповсюджені свічок, які під час Літургії Світла у Велику Суботу вірні запаллять від Пасхала та будуть їх тримати під час відновлення свого Таїнства Хрещення. Приймаючи участь в цій акції, кожен складає пожертву на утримання Будинку Милосердя в Городку й допомозі іншим потребуючим особам. Свічка є для нас знаком та пам’яткою складеної нами милостині. Свічку можна придбати в  нашій захристії, дякуємо за вашу жертовність і за те що позитивно відгукнулися на харитативну акцію Родинний пасхал 2019.
  • Поточний рік оголошений Конференцією Єпископату України Роком Святості Подружжя та Сім’ї. Тож впродовж цього року будемо особливо молитися за наші родини, зокрема вшановуючи образ, який розпочинає паломництво родинами нашої парафії. Ікона перебуватиме в кожній родині один день,  тому просимо всіх  прийняти образ у своїх домівках для молитви і вшанування. На цій неділі тобто від 20 березня ікона Святої родини перебуватиме на вулиці  Данила Галицького.
  • На наступну неділю о 13:00 в катехетичних класах відбудуться Батьківські збори для батьків діти яких готуються до Першого Причастя. Присутність батьків обов’язкова.
  • З 29 по 31 березня в нашому монастирі у м. Шепетівці відбудуться покликальні реколекції для хлопців, під гаслом «Вийти із зони комфорту». Сердечно запрошуємо хлопців від 15 років! З собою потрібно взяти: біблію, розарій, теплий одяг, та взуття, постільну білизну, рушник, та засоби особистої гігієни. Остатній термін зголошення на реколекції 24 березня.
  • Звертаємось з великим проханням пожертвувати гроші на закупівлю квітів, щоб можна було декорувати наш храм на Великодні Свята. Пожертвування можна складати до скарбонки яка знаходиться біля вівтаря Матері Божої.
  • Впродовж Великого Посту в нашій святині відбуваються покутні молебні «Хресна Дорога» і «Гіркі Жалі», з розкладом Богослужінь можна зазнайомитись на нашій парафіяльній дошці оголошень і в захристіїї. Запрошуємо усіх до спільної молитви.
  • В квітні у нашій парафії відбудуться великопісні реколекції. Вони триватимуть в період з четверга 4 –го квітня по неділю 7-го квітня. Заохочуємо усіх попіклуватись, щоб у вказаний час мати можливість поглибити впродовж цих духовних вправ свою власну віру та зміцнити дух покути і навернення.

Дякуємо всім парафіянам які допомагають нам духовно і матеріально,  хай Добрий Бог за ваші старання і пожертви винагородить кожному  своєю щедрістю і благословенням.

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує Вас своїми щедротами і благодатями.

Прибирають  костьол на цьому тижні: Андрушко Віта, Сівунова Анна, Козюк Зоя, Власюк Ларіса, Кучерук Людмила, Кузьмич Ірина, Савіцка Валентина.

 

БОГОСЛУЖІННЯ «ХРЕСНОЇ ДОРОГИ» І «ГІРКИХ ЖАЛІВ»

У ВЕЛИКОМУ ПОСТІ

В ПАРАФІЇ СВ. АННИ

М. ПОЛОННЕ.

ХРЕСНА ДОРОГА

 Вівторок: 17:30 – провадять діти.

Середа:   Після ранкової Служби – провадить ІІІ орден францисканці.

Пятниця: Після ранкової Служби – провадить ІІІ орден    францисканці.

         17:30 – провадять Шанувальники Непорочного Серця  Марії.

Субота: 17:30 – проводить молодь.

Неділя: Після ранкової Служби проводять сім’ї.

ГІРКІ ЖАЛІ

Субота: Після ранішньої Служби Божої.

Неділя: Після Служби о 10:00.