РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ ТА ПАРАФІЯЛЬНІ ГОЛОШЕННЯ

18 ЛЮТОГО 2018
ПЕРША НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Тиждень молитов про тверезість народу.

Розпорядок Богослужінь

Понеділок: Служба Божа о 8:00.
Вівторок: Служба Божа о 18:00. Після Служби молебень до Св. Антонія.
Середа: Служба Божа о 8:00;
Четвер: Свято Престолу св. Апостола Петра Служба Божа о 8:00.
П’ятниця: Служба Божа о 8:00 і 18:00.
Субота: Служби Божі о 8:00 і 18:00
Друга Неділя Великого Посту: Служби Божі о 8:00;10:00;12:00;17:00.
• В період Великого Посту у дієцезії проводиться харитативна акція « Родиний Пасхал – 2018», котра полягає на розповсюджені свічок, які під час Літургії Світла у Велику Суботу ми запалимо від Пасхала та будем їх тримати підчас відновлення свого Таїнства Хрещення. Потім можна також цю свічку поставити у кошик з їжею, яку посвячує священик. Надалі свічка має бути на Великодньому Святковому столі і пригадувати нам про те, що

– Ісус Христос надав Сенс нашому життю,
– Ісус є правдивим Хлібом, що зійшов з неба,
Ця свічка потім стоятиме на домашньому вівтарі, запалюватиметься підчас подружньої або сімейної молитви. Її присутність хай допоможе нам усвідомити, що сам Ісус Христос є посеред нас. Купуючи цю свічку, парафіяни складають жертву на утримання Будинку Милосердя в Городку.
• В часі Великого Посту, в нашому храмі відбуваються Богослужіння «Хресна Дорога» і «Гіркі жалі» більш докладніше із розкладом богослужінь можна зазнайомитись на парафіяльній дошці оголошення.
• Дітей, молодь та всі інші парафіяльні групи, просимо сумлінно віднестись до проведення та участі у Хресній Дорозі та співі Гірких Жалів. Пригадуємо також дітям та молоді про покращення відвідування катехиз, а також Святих Мес для дітей в неділю о 12:00. і молоді в суботу о 18:00.
• Наречені котрі бажають укласти шлюб в нашому храмі, мають обов’язок зголошуватися за три місяці раніше перед днем шлюбу. Цей період часу потрібний для засвоєння навчальних тем котрі є обов’язковими у програмі приготування до таїнства подружжя, затвердженій Єпископатом Римсько – Католицької Церкви в Україні. Підготовчий курс має за мету, вказати нареченим на джерела добра духовного і матеріального в подружньому житті.
• Якщо комусь потрібні дубові вікна які були виміняні в нашому храмі на пластикові, будь ласка зголосіться до нас.
• Звертаємося до дорогих парафіян з проханням про фінансову допомогу на обігрів храму. Скарбона знаходиться біля вівтаря св. Йосипа. За добродіїв молимося кожного вівторка за заступництвом св. Антонія. Щиро дякуємо за розуміння і жертовність.

Прибирання в костьолі цього тижня мають: Савіцка Валентина, Андрушко Віта, Сівунова Анна, Козюк Зоя, Власюк Ларіса, Кучерук Людмила, Кузьмич Ірина, Гапонюк Марина.
В наступний тиждень прибирання матимуть: Андрушко Марія, Назарук Раїса, Свінціцька Антоніна, Кульчицька Алла, Вельма Світлана, Ейсмонт Наталія.

Вітаємо усіх тих, які в цьому тижні обходитимуть свої дні народження і іменини. Нехай Бог Вам уділяє рясних благодатей. Бажаємо всім гарного відпочинку і позитивного настрою. Прийміть Боже благословення.

МИР ТА ДОБРО!