РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ ТА ПАРАФІЯЛЬНІ ГОЛОШЕННЯ

28 СІЧНЯ 2018 
IV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

Розпорядок Богослужінь
Понеділок: Служба Божа о 8:00.
Вівторок: Служба Божа о 18:00. Після Служби молебень до Св. Антонія.
Середа: Обовязковий спомин св.Йоана Боско, пресвітера Служба Божа о 8:00. Після Служби Божої адорація Пресвятих Дарів до 10:00.
Перший четвер: З огляду зустрічі Богопосвячених осіб яка має відбутися у Летичівському санктуарії у нас не буде Служби Божої. Дякуємо за зрозуміння.
Перша п’ятниця: Свято Стрітення Господнього. (Матері Божої Громничної). Всесвітній День Богопосвяченого Життя. (Благословення свічок Громниць, які можна набути в сакристії). Служби Божі о 10:00. Ввечері о 17:00 виставлення Пресвятих Дарів та адорація. Служба Божа о 18:00.
Перша субота: Спомин св.Власія єпископа і мученика Служби Божі о 8:00 і вечором 16:30 виставлення Пресвятих Дарів і о 17:00 Служба Божа.
Перша неділя: Служби Божі о 8:00; 10:00; 12:00; 17:00.
• Минулого тижня закінчилася візита душпастирська коляда в нашій парафії дякуємо Вам дорогі парафіяни за розмови, жертовність, гостинність, і добродушність в часі візити душпастирської, нехай Господь Вам усім рясно благословить.
• 31 січня відбудуться душпастирські відвідини в с.Фадіївці о 10:30.
• 2 лютого свято Стрітення Господнього,Матері Божої Громничної традиційно в цей день освячуються свічки громниці які можна придбати у нас в захристії. В цей день в особливий спосіб пам’ятаймо в наших молитвах про священиків, монахів і монахинь, які через складені обіти в особливий спосіб присвятили своє життя Богу.
• 3 лютого благословення свічок св. Власія і благословення ними хворих на горло. Сердечно запрошуємо.
• В цю суботу після ранішньої Служби Божої в класі катихетичному відбудеться зустріч третього ордену францисканців мирян, сердечно запрошуємо на зустріч хто хотів би більше зазнайомитися із спільнотою і життям св. Франциска з Асізі.
• Також в наступну неділю після дитячої Служби Божої запрошуємо в катехетичні класи батьків дітей які приготовляються до першої сповіді і першого причастя.
• Під час відвідин душпастирських, перевіряючи зошити наших діточок, було помітно, що багато дітей не виконує домашні завдання. Звертаємося до Вас батьки поцікавтеся що діти пишуть в зошитах і як виконують домашні завдання.
• В п’ятницю катехеза для діточок дошкільнят відбудеться о 16:00 в домі наших сестер за адресою вул. Толбухіна №1
• Звертаємося до дорогих парафіян з проханням про фінансову допомогу на обігрів храму. Скарбона знаходиться біля вівтаря св. Йосипа. За добродіїв молимося кожного вівторка за заступництвом св. Антонія. Щиро дякуємо за розуміння і жертовність.
• В минулому тиждні відійшла до Господа наша парафіянка Грохольська Анна яка прожила 83 роки, вічне спочивання даруй їй Господи, а світло віковічне нехай їй світить.

Прибирання в костьолі цього тижня мають: Хінцінський Мирослав, Сущик Володимир, Сітанський Валерій, Гапонюк Юлія, Чижевська Галина, Пилипчук Марія
В наступний тиждень прибирання матимуть: Шермер Алла, Лєх Галина, Вишневська Оксана, Левчук Марія, Салюк Галина.

Вітаємо усіх тих, які в цьому тижні обходитимуть свої дні народження і іменини. Нехай Бог Вам уділяє рясних благодатей. Бажаємо всім гарного відпочинку і позитивного настрою. Прийміть Боже благословення.

МИР ТА ДОБРО!