РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ ТА ПАРАФІЯЛЬНІ ГОЛОШЕННЯ

ІІІ НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

День молитов про християнське життя родин

Порядок Богослужінь та молебнів на наступний тиждень.

Понеділок: Служба Божа Роратня – складкова за померлих (без утренньої) о 7:00.
Вівторок: Служба Божа о 18:00; Після Служби молебень до Св. Антонія.
Середа: Служба Божа Роратня о 7:00.
Четвер: Служба Божа о 18:00;
П’ятниця: Служба Божа Роратня о 7:00 і 18:00.
Субота: Служба Божа складкова за померлих (без утренньої) о 8:00, і 18:00 Служба Божа Роратня за участю молоді.
Четверта неділя Адвенту – Служби Божі о 8:00; 10:00; 12:00;

• Від сьогоднішньої неділі припиняються заняття з катехизи, до закінчення зимових канікул в школі. Катехитичні заняття розпочнуться з 15 січня.
• Просимо після Служб Божих зайти в нашу захристію подати фамілію і імя дітей які ходили на роратні служби.
• 24-го грудня в перед день Різдва Христового, вігілійний піст, його слід розуміти, як стриманість від м’ясних страв. Також не повинно бути на вігілійному столі алкоголю. Вігілійний піст зобов’язує всіх вірних віком від 14 до 60 років. Курія Кам’янець-Подільської дієцезії нагадує, що піст у цей день — лише традиція, а не обов’язок.
• 24 грудня о 23:00 год. буде підставленні автобус на Горошках. А о 23:15, біля залізничного вокзалу, який привезе людей на Пастирку і також після Служби Божої відвезе.
• В наступну неділю вечірньо Служби Божої не буде, тому що збираємося на святий вечір у своїх сімях і родинах.
• 24 грудня католики повинні взяти участь у недільній Месі, яка не є Пастиркою.
• В сакристії нашого храму можна придбати календарі на 2018 рік, оплатки на вігілійний стіл, свічки від організації Caritas, фігурки Дитяти Ісуса, а також можна придбати інші предмети культу.
• Від не давна запрацював парафіяльний сайт, а також сторінка у соц. мережі Facebook та канал у YouTube. Там ви можете знайти парафіяльні оголошення, а також різні новини парафії. Заохочуємо писати різні статті що до парафіїї, ми їх опублікуємо. Також змінився парафіяльний номер телефону. Адреси сайту, соц.мереж та номер телефону знаходяться на парафіяльних візитках.
• Зближаються Різдвяні свята просимо як і минулого року фінансово допомогти в закупівлі квітів для декорування нашої святині. Пожертвування можете складати сестрам в сакристії.

• Увага сповіді у нашому храмі будуть тривати до суботи 23 грудня за пів години перед Службою Божою, крім понеділка, і не відкладаймо сповіді на неділю на 24 грудня, маємо достатньо часу.

Вітаємо усіх тих, які в цьому тижні обходитимуть свої дні народження і іменини. Нехай Бог Вам уділяє рясних благодатей. Бажаємо всім гарного відпочинку і позитивного настрою.
Прибирання в костьолі цього тижня мають: Шермер Алла, Лєх Галина, Вишневська Оксана, Левчук Марія, Салюк Галина.
В наступний тиждень прибирання матимуть: Антоненко Марія, Ступніцька Людмила, Данилевич Неля, Кукліновська Людмила, Кашперська Алла, Дайнеко Наталія, Фасоля Тетяна, Кудельська Ларіса.

 

МИР ТА ДОБРО!