Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

VІ НЕДІЛЯ ВЕЛИКОДНЯ.

Порядок Богослужінь.

Понеділок: Служба Божа о 8:00.
Вівторок: Служба Божа о 18:00.
Середа: Служба Божа о 8:00.
Четвер: Служби Божі о 10:00 і 18:00.
Пятниця: Служби Божі о 8:00 і 18:00.
Субота: Служби Божі о 8:00 і 18:00.
Сьома Великодня Неділя: 8:00; 10:00; 12:00; 17:00.4
На цьому тижні Церква відзначає:
8 травня, у вівторок – спомин св. Станіслава єпископа і мученика; Памятаймо в цей день також в своїх молитвах про єпископа Станіслава Широкорадюка який святкує свої іменини і який довший час служив у нашій парафії.
10 травня, у четвер –
Урочистість Вознесіння Господнього;
Порядок травневих Богослужінь: в нашому храмі наступний в будні дні молебні відбуваються після ранішньої Служби Божої, та ввечері пів години перед Службою Божою. В неділю після Служби о 8:00 та о 10:00. Заохочуємо брати участь у спільному величанні Пресвятої Діви Марії.
• Сьогодні перша неділя місяця, тому після Служб Божих буде благословення дітей, та вагітних жінок.
• У понеділок, вівторок, та середу будемо молитися про врожай та за голодуючі країни, сердечно запрошуємо на молитву.
• У п’ятницю 11 травня розпочнемо Новену до Святого Духа.
• 12 травня у суботу, після ранкової Служби Божої від нашої святині вирушить паломництво до с. Новоселиця на відпустову парафіяльну Службу Божу «Матері Божої Фатімської» сердечно запрошуємо всіх, кому не байдуже майбутнє нашої Батьківщини і моральні цінності наших родин і сімей.
• Катехеза для дітей 2 класу відбудеться у вівторок на 16:00 в зв’язку з вихідними у середу.
• Сьогодні в катехетичному класі після Служби Божої яка буде о 10:00 відбудеться зустріч із старшими відповідальними за розарієві сімї.
• Плануємо запросити єпископа до нашої парафії щоб уділив таїнства миропомазання. Катехеза буде відбуватися в неділю після дитячої Служби Божої в катехитичному класі. Пригадуємо що Таїнство миропомазання є доповненням таїнства хрещення, і тому кожний християнин має обов’язок до нього приступити.
• Також у цьому році плануємо провести ремонтні роботи в нашому костелі парафіяльному: почистити костел в середині від грибка і помалювати стіни. Без Вас і вашої допомоги ми не в змозі це зробити, тому просимо Вашої допомоги і жертовності в фінансуванню цієї справи. Жертви можна складати в скарбонку з пожертвуванням на храм яка знаходиться при виході із храму. За добродіїв молимося кожного вівторка під час набожества до св. Антонія.
• 25 травня відбудеться у м. Шаргороді Молебень Хресної Дороги, початок у парафіяльному храмі св. Флоріана о 12:00, хто би бажав їхати на Хресну Дорогу просимо записуватися у захристії.
• В тому тижні відійшли до Господа наші парафіяни Ткачук Вікторія яка прожила 44 роки, і Свічарський Ігор який прожив 43 роки вічне спочивання даруй їй Господи, а світло віковічне нехай їй світить. Нехай спочивають у мирі вічнім Амінь.

Прибирання в костьолі цього тижня мають: Хінцінський Мирослав, Сущик Володимир, Сітанський Валерій, Гапонюк Юлія, Чижевська Галина, Пилипчук Марія.
В наступний тиждень прибирання матимуть: Шермер Алла, Лєх Галина, Вишневська Оксана, Левчук Марія, Салюк Галина.
Вітаємо усіх тих які в цьому тижні обходитимуть свої Дні народження і іменини. Нехай Господь уділяє Вам рясних благодатей на многіє і благіє літа.

НА НОВИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАЦІ,НАВЧАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ПРИЙМІТЬ БОЖЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ.