Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення 19.05.2019

Полонне

ПЯТА ВЕЛИКОДЯ НЕДІЛЯ 

Порядок богослужінь та молебнів на наступний тиждень: З огляду на так званий Білий Тиждень дітей першопричасників, Святі Меси в цьому тижні переносяться на вечір. за винятком в суботу.

Понеділок: Довільний спомин св. Бернардина Сієнського, пресвітера. Служба Божа о 18:00.

Вівторок:  Служба Божа о 18:00.

Середа: Довільний спомин св. Рити Кассійської, монахині Служба Божа о 18:00.

Четвер: Служба Божа о 18:00.

П’ятниця: Служба Божа  о 18:00 і закінчення Білого Тижня.

Субота: Служба Божа о 8:00.

Шоста Неділя Великодня: Служби Божі о 8:00;10:00;12:00;17:00.

  • Сьогодні у дітей закінчується катихетичний рік і діти на Службі Божій яка буде о 12:00 отримають свідоцтва про закінчення катехетичного року.
  • З огляду на Білий Тиждень дітей першопричасників, заохочуємо вас батьки радісно і святково пережити разом із дітками цей винятковий для них час.
  • 01 червня у Дієцезіальному Санктуарії Матері Божої Летичівської, пройде XVII Дієцезіальний з’їзд дітей  віком від 7 до 12 років. Дітки котрі би хотіли їхати на цю зустріч потрібно зголоситися вже від сьогоднішньої неділі, тому що нам потрібно це гарно і спокійно організувати: замовити автобус і вчасно подати заявку для організаторів цього з’їзду.
  • Також дітки віком від 7 до 14 років які відвідували катехізацію мають можливість поїхати до с. Олександрівки на літний відпочинок з 6 червня по 17 червня. З справами організаційними і докладнішою інформацією  просимо звертатися до с. Агнеси.
  • Велике прохання до батьків які виписують журнали «Водограй» і «Водограйчик» прийти до захристії і забрати журнали.
  • Нагадуємо, що в травні Церква відправляє спеціальні Богослужіння до Пресвятої Діви Марії з Лоретанською Літанією, які в нашій парафії відбуваються за розкладом. після ранішньої Служби Божої, та перед вечірньою Службою Божою. В неділю після Служби о 8:00. та о 10:00. Заохочуємо до більш активної участі у спільному величанні Пресвятої Діви Марії. І теж у Великодній період замість молитви «Ангел Господній» відмовляється молитва «Царице Неба веселися Алілуя».

Прибирають  костел на цьому тижні: Кокітько Анна, Гладюк Марія, Окуневська Регіна, Кліпацька Валентина, Щербіцька Зофія, Дулєпа Антоніна.

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує Вас своїми щедротами і благодатями. Усім бажаємо гарного дня і доброго відпочинку.

В тому тижні відійшла до Господа по вічну нагороду наша парафіянка  Островська Ніна  яка прожила 67 років. Вічне спочивання даруй їй Господи а світло віковічне нехай їй світить, нехай спочиває у мирі вічнім Амінь.