Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

03.05.2020
4 НЕДІЛЯ ВЕЛИКОДНЯ
1. На цьому тижні в п’ятницю спомин Св. Станіслава – єпископа та мученика.

2. Сьогодні неділя Доброго Пастиря. Цей цілий тиждень присвячений молитвам за нові покликання до священства та чернечого життя. Стараймося в цьому намірі пам’ятати в молитві.

3. Протягом тижня з нашого костьолу проводиться пряма трансляція Святих Служб Божих о 18.00 год. В неділю Св. Меса об 11.00 год. Дорогі парафіяни, просимо користуватися з можливості участі у святій Месі через засоби електронного зв’язку. Ті, котрі беруть участь у Святій Месі через трансляцію, можуть приймати Святе Причастя духовно. Трансляція відбувається також з інших храмів та каплиць України, про них можна дізнатися з інтернету.

4. Просимо всіх парафіян, щоб протягом травня місяця молитися травневе богослужіння в колі сім’ї, а також приватно. Святіший Отець заохочує молитися також в цьому місяці розарій за припинення пандемії.

5. Інтенція для розарійних кіл: молимося про припинення пандемії в нашій країні та світі.

6. Щиро дякуємо всім парафіянам за ваші пожертви на наш храм, які пересилаєте для нас. Щира подяка ІІІ Ордену Св. Франциска за упорядкування газону біля нашого храму.

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.