Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення 14.07.2019

Полонне

ПЯТНАДЦЯТА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

Порядок Св. Месс на цьому тижні.

Понеділок: Обовязковий спомин св. Бонавентури єпископа і Вчителя Церкви Служба Божа о 8:00.

Вівторок: Урочистість Пресвятої Діви Марії Бердичевської Служба Божа о 18:00. У Лабуні відпустова Служба Божа в каплиці на цвинтарі о 12:00.

Середа: Служба Божа о 8:00. Після Служби Поклоніння Пресвятим дарам і адорація до 10:00. після 18:00 год. прийдуть до нас паломники з Шепетівки і інших парафій. Просимо вірних прийняти їх на нічліг. В сакристії можна залишити свою адресу і номер телефону. Пам’ятаймо, прийняти в дім подорожуючих це добрий християнський вчинок.

Четвер: Служба Божа о 7:00 і з нашої парафії вирушає 27 францисканське паломництво до Матері Божої Бердичівської. Заохочуємо вірних взяти активну участь в Службі Божій і паломництву.

П’ятниця: Служба Божа о 8:00. Вечірньої Служби не буде.

Субота: Служба Божа  8:00.

 Неділя: Служби Божі 8:00;10:00;12:00;17:00

* Від 17 до 20 липня 2019 р. відбудеться XХVII Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти у ньому участь. Просимо звернутися до свого настоятеля, котрий повідомить організатора паломництва про кількість учасників, та про пункт з якого Ваша група вирушає в паломництво: «Шепетівка 17 липня і Полонне 18 липня ».

Реколекції в дорозі (паломництво) вирушає під гаслом “Богородице, українську сім’ю під Твій захист прийми”. Конференції виголосить бр. Валентин Токар OFM.

Під час паломництва забезпечується: нічліг, транспорт до перевезення багажа, опіка медична, їжа (сніданки, обід та вечері) та символи паломництва (хусточка, пісенник). Оплата становить 100 гривень від особи, друга особа з сім’ї 50 гривень, третя особа безкоштовно, четверта отримує подарунок.

Додаткова інформація

бр. Кирило Тополевський

(моб. тел. 8-0683064790

Просимо також, щоб всі, хто має прийняти паломників на нічліг,  і хто бажає їхати автобусом на недільну Службу Божу до Бердичева записались при виході з костела, кошт білета буде 100 грн. Будьмо більш активними.

Звертаємося до Вас дорогі парафіяни допомогти паломництву своїми пожертвуваннями, паломники під час всього паломництва моляться за всіх добродіїв. Через пожертву ми стаємо учасниками паломництва навіть якщо самі не можемо йти. Пожертву складаємо до скарбонки яка знаходиться біля вівтаря Матері Божої. Дякуємо за Вашу жертовність і зрозуміння. Також прагнемо подякувати нашій молоді яка у пятницю прийшла і упорядкувла подвіря нашого храму, нехай Господь за Ваш труд і старанність нагородить Вас сторицею.

* Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та       день народження, нехай Господь обдаровує Вас своїми щедротами і благодатями. Усім бажаємо гарного дня і доброго відпочинку.

Прибирають  костел на цьому тижні: Романчук Валентина, Пастух Інна, Карнафель Тетяна, Безпалько Яніна, Хінцінська Валентина, Кашперська Ніна, Хеленюк Анна.