Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

15.09.2019 

ПОЛОННЕ

XXIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

Порядок Служб Божих на цьому тижні:

Понеділок – 8.00

Вівторок – 18.00

Середа – 8.00

Четвер – 18.00

П’ятниця – 8.00

Субота – 8.00

Неділя – 10.00 та  17.00. – З огляду на Конгрес Сімей у Вінниці.

  1. На цьому тижні в понеділок обов’язковий спомин Св. Корнелія папи та Кипріяна – єпископа та мучеників; в середу спомин Св. Станіслава Костки, монаха; Йоана Золотоустого, єпископа та вчителя Церкви; в суботу літургійне свято Св. Матея Апостола – в цей свої іменини святкує наш О. Матвій, в цей день памятаймо про нього в своїх молитвах.

 

  1. Дорогі парафіяни звертаємось до Вас з великим проханням про фінансову допомогу в рятуванні життя нашого маленького парафіянина Мар’янчика Коберського у якого виявили Нейробластому 4 стадії. Пожертву складаємо в сакристії, або по поданим реквізитам.

 

  1. Передшлюбні заповіді: В нашому храмі прагнуть повінчатись: Русин Роман, що проживає в м. Сваляві Закарпатська обл. та Шермер Яна, що мешкає в Полонному; а також Рибчинський Богдан, що проживає в с. Велика Березна та Кравчук Зоріна яка проживає в м. Хмельницькому заповідь третя. Якщо хтось знає про якісь перешкоди відносно цих осіб щодо Таїнства їх Подружжя, прошу повідомити про це настоятеля храму.

 

  1. Катехеза в нашій парафії розпочнеться з 23 вересня. Просимо всіх батьків дуже поважно віднестися до занять катехези та уможливити дітям їхню присутність на ній. Розклад катехези буде поданий наступної неділі.

 

  1. В сакристії просимо забрати родинні молитовники та ікони, хто їх замовляв. Також в сакристії можна забрати нові часописи для дітей Водограй та Водограйчик.

 

  1. Пригадуємо про участь в Конгресі сімей в Шаргороді та Вінниці. В сакристії можна записуватися окремо хто візьме участь в Шаргороді на Хресній Дорозі в п’ятницю 20 вересня; і хто візьме участь у Вінниці в неділю 22 вересня. Просимо записуватися заздалегідь, щоб не залишати запису на останні дні. Останній день запису – середа.

 

  1. Прибирання в костьолі на цьому тижні мають: Шермер Алла, Лєх Галина, Вишневська Оксана, Левчук Марія, Герасимчук Іра, Кравчук Наталія, Глівінська Галина, Волівач Алла.

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.