Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення 27.10.2019

ПОЛОННЕ

30 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

Порядок Служб Божих на цьому тижні:

Понеділок – 8.00

Вівторок – 18.00

Середа – 8.00

Четвер – 18.00

1.11.   П’ятниця – 10.00; 18.00 – Урочистість Всіх Святих

2.11.   Субота – 8.00; 18.00 – День молитов за померлих.

3.11    Неділя – 12.00 – На католицькому цвинтарі та 17.00.

 1. Сьогодні припадає Урочистість Річниця посвячення нашого храму. В своїх молитвах пам’ятаймо про всіх добродіїв нашого костьолу та парафії, всіх тих, хто спричинився до відбудови та ремонтів нашого костьолу.

 

 1. На цьому тижні в понеділок спомин Св. Апостолів Симона та Юди-Тадея; в п’ятницю – Урочистість Всіх Святих, в суботу спомин всіх Вірних померлих.

 

 1. В сакристії можна складати інтенції на грегор’янську Святу Месу за померлих, яка буде звершуватися протягом листопада місяця. Листочки, на котрих потрібно записувати імена та прізвища померлих знаходяться на підвіконниках при виході з костьолу а також в сакристії. Записані інтенції складаємо з пожертвою у сакристії. Свята меса за померлих почне звершуватися з 1 листопада. Заздалегідь дякуємо.

 

 1. 1 листопада припадає Свято Всіх Святих, в переддень світ намагається святкувати поганське свято Хелоувінн – свято всякої чортівні та нечистої сили. Як віруючі ми не можемо самі, або дозволяти своїм дітям на таке святкування. Це свято пов’язане дуже часто з особливим впливом злого духа і провадить до одержимості. Намагаймося по справжньому жити у вірі і не спокушатися на таке поганське і грішне святкування.

 

 1. В сакристії можна придбати лампадки на могили наших рідних померлих.

 

 1. Наступної неділі о 12.00 год. на нашому цвинтарі розпочнеться Свята Меса за наших померлих. Просимо всіх парафіян поприбирати цвинтар та могили своїх померлих. Також звертаємо увагу, щоб позрубувати кущі дерев, які за літо повиростали, через що унеможливлюють тримати в належному стані сам цвинтар та проходи між могилами.

 

 1. В сакристії можна придбати календарі на наступний рік, дитячі молитовники, є широкий вибір ікон різних розмірів. Також просимо забрати новий номер журналу ВОДОГРАЙ та ВОДОГРАЙЧИК.

 

 1. 9 листопада в нашій парафії відбудеться день спільноти Родин. Сердечно запрошуємо на цю зустріч молоді сім’ї, котрі хотіли би належати до спільноти родин в нашій парафії. Початок зустрічі о 10.00 год. Деталі зустрічі будуть подані наступної неділі.

 

 1. Вірні, котрі 1 і 2 листопада відвідають храм або каплицю і там помоляться за померлих можуть отримати повний відпуст за звичайними умовами, який можна присвятити лише за померлих. В цей день прийняти Причастя, та помолитися Отче наш…, Вірую, і якусь молитву в інтенції Святішого Отця. Від 1 по 8 листопада можна також отримати такий відпуст, але для цього потрібно відвідати який-небудь цвинтар, там помолитися за померлих і виконати такі самі умови отримання відпусту. Відпуст можна отримати лише раз в день і присвятити його можна лише за померлих.

 

 1. Комісія у справах душпастирства родин при Єпископаті України оголошує проведення конкурсу дитячого малюнку на тему «Сімя сильна Богом». Деталі будуть подані на катехезі, а також заміщенні на таблиці оголошень.

 

 1. Прибирання в костьолі на цьому тижні мають: Гапонюк Юлія, Чижевська Галина, Пилипчук Марія, Хінцінський Мирослав, Сітанський Валерій, Заблоцька Людмила, Кучер Альона.

 

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.