Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення 17.01.2021

2 ЗВИЧАЙНА НЕДІЛЯ

Порядок Служб Божих на цьому тижні:

Понеділок – 8.00

Вівторок – 8.00

Середа – 8.00

Четвер – 8.00

П’ятниця – 8.00

Субота – 8.00 та 18.00 (за участю молоді)

Неділя – 8.00; 10.00; 12.00 (за участю дітей) та 17.00.

 

  1. На цьому тижні в четвер спомин Св. Агнеси – діви та мучениці. В цей день свої іменини святкує наша с. Агнеса, пам’ятаймо про нашу сестру в своїх молитвах. Наступна 3 неділя звичайна проголошена папою Франциском Неділею Божого Слова.
  1. Від 18 по 25 січня триватиме тиждень молитов про єдність християн. В своїх молитвах просимо Господа, щоб настала одна паства Христова.
  1. Цього року з приводу карантину душпастирський візит буде відбуватися лише по запису. При виході з костьолу на вікнах просимо взяти спеціальні листочки і після запису принести до сакристії. Просимо не записувати за когось, хто не відомо чи хоче, щоб священик зайшов до нього. На цьому тижні душпастирський візит буде відбуватися від вівторка по суботу. На душпастирський візит маємо очікувати на священика, в домі має бути стіл накритий білою скатеркою, на ньому має бути хрест і свічка. Також в окремій посудині свячена вода.
  1. З приводу локдауну катехеза в нашій парафії відміняється. Розпочнеться після його завершення.
  1. Наступної неділі під час Св. Меси о 12.00 год. в нашій парафії буде представлення та впровадження нового настоятеля парафії. Запрошуємо на цю урочистість.
  1. Звертаємося з проханням до всіх парафіян допомогти своїми пожертвами на операцію для нашого парафіянина В’ячеслава Гачки, котрий зламав хребта. Операція має відбутися сьогодні, а її кошт дуже великий і не під силу для його сім’ї. При виході з костьолу просимо пожертви складати до скарбнички. Дякуємо.

Дякуємо всім, хто прибирав наш храм в минулому тижні.  Прибирання в костьолі на цьому тижні мають: Антоненко Марія, Ступніцка Людмила, Данилевич Неля, Кукліновська Людмила, Кашперська Алла, Дайнеко Наталія, Фасоля Тетяна, Гаджальська Людмила. 

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.