Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення 02.10.2022

ПОЛОННЕ

ХХVІІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

Порядок Служб Божих на цьому тижні:

Понеділок – 18.00.

Вівторок – 8.00 Св. Франциска Ассізького

Середа – 8.00

І Четвер – 18.00

І П’ятниця – 8.00, 18.00 Спомин ПДМ Рзарію

Субота – 8.00, 18:00 (за участю молоді)

НЕДІЛЯ – 8.00; 10.00; 12.00 та 17.00.

 1. Запрошуємо до нашого храму всіх, хто бажає молитися про мир та завершення війни в Україні.
 2. Дякуємо всім тим, хто прибирав наш храм в попередньому тижні. Прибирання в костьолі на цьому тижні мають: Сівунова Анна, Матвійчук Клавдія, Власюк Ларіса, Ціхоцька Інна, Кузьмич Ірина, Савіцка Валентина.
 3. На цьому тижні припадає перша перший четвер та перша п’ятниця місяця, перед вечірньою Месою о 17.00 год. розпочнеться адорація Пресвятих Дарів.
 4. В нашій парафії розпочинається катехетичний рік. Просимо батьків уможливити своїм дітям участь в катехезі. Пригадуємо, що всі діти мають обов’язок брати участь в катехезі, план катехези заміщений на таблиці оголошень.
 5. В сакристії можна складати інтенції на грегор’янську Святу Месу за померлих, яка буде звершуватися протягом листопада місяця. Листочки, на котрих потрібно записувати імена та прізвища померлих знаходяться на підвіконниках при виході з костьолу а також в сакристії. Записані інтенції складаємо з пожертвою у сакристії. Заздалегідь дякуємо.
 6. Місяць жовтень присвячений Пресвятій Діві Марії святого розарію. В нашій парафії богослужіння святого розарія будуть проводитися зранку після святої Меси, а у вечері о 17.30. В неділю розарій молимося після Святих Мес та 16.30. Заохочуємо молитися розарій в колі сім’ї та індивідуально. Щоденно за молитву святого розарія можна отримати повний відпуст за звичайними умовами. Сердечно запрошуємо та заохочуємо.
 7. В понеділок 3 жовтня, після вечірньої Служби в нашому храмі відбудеться богослужіння зване TRANSITUS, яке є пам’яткою смерті Св. Франциска. Сердечно запрошуємо на спільну молитву.
 8. Звертаємось з проханням складати пожертви до скарбони біля вівтаря Св. Йосифа на опалення. Сердечно дякуємо.
 9. Велике прохання протягом осені, хто має квіти принести до храму для прикрашення вівтаря. Сердечно дякуємо.
 • Щира подяка всім парафіянам за осінні дари. Нехай Господь сторицею винагородить.
 • В сакристії можна придбати календарі на 2023 рік. Просимо записатися в сакристії, хто хотів би мати кишенькові календарики та слово на кожен день.
 • Прохання до всіх, хто йде захищати нашу Батьківщину щоб приступити до таїнства сповіді та прийняти Боже Благословення.
 • Передшлюбні заповіді: В нашому храмі хочуть повінчатися Мартинюк Владислав з Новоселиці та Главацька Ірена з Полонного, Кекош Олег з м. Дрогобич та Шемелюк Юлія з Полонного. Хто знає якісь перешкоди відносно шлюбу цих осіб просимо звернутися до настоятеля.

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.

Facebook
YouTube