Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

 Парафіяльні оголошення 17.10.2021

ПОЛОННЕ

ХХІХ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

Порядок Служб Божих на цьому тижні:

Понеділок – 8.00 СВЯТО СВ. ЛУКИ, ЄВАНГЕЛІСТА

Вівторок – 18.00

Середа – 8.00

Четвер – 18.00

П’ятниця – 8.00  

Субота – 8.00 і 18.00 (за участю молоді)

Спомин Св. Йосипа Більчевського

НЕДІЛЯ – 8.00; 10.00; 12.00 (за участю дітей) та 17.00.

 

  1. Місяць жовтень присвячений Пресвятій Діві Марії святого розарію. В нашій парафії богослужіння святого розарія будуть проводитися зранку після святої Меси, а у вечері о 17.30. В неділю розарій молимося після Святих Мес о 8.00 та 10.00 год. Заохочуємо молитися розарій в колі сім’ї та індивідуально. Щоденно за молитву святого розарія можна отримати повний відпуст за звичайними умовами. Сердечно запрошуємо та заохочуємо.
  2. В сакристії можна складати інтенції на грегор’янську Святу Месу за померлих, яка буде звершуватися протягом листопада місяця. Листочки, на котрих потрібно записувати імена та прізвища померлих знаходяться на підвіконниках при виході з костьолу а також в сакристії. Записані інтенції складаємо з пожертвою у сакристії. Заздалегідь дякуємо.
  3. В сакристії можна придбати календарі на 2022 рік. Просимо записатися в сакристії, хто хотів би мати кишенькові календарики та слово на кожен день. В сакристії можна придбати лампадки на могили наших рідних, також можна придбати свічки КАРІТАС, які будуть пам’яткою та солідарністю з бідними людьми під час святкування Різдва Господнього.
  4. До скарбонки біля вівтаря Св. Йосипа просимо складати пожертви на закупівлю пелет на опалювальний сезон для нашого храму. Сердечно дякуємо.
  5. Дякуємо всім тим, хто прибирав наш храм в попередньому тижні. Прибирання в костьолі на цьому тижні мають: Антоненко Марія, Ступніцка Людмила, Данилевич Неля, Кукліновська Людмила, Кашперська Алла, Дайнеко Наталія, Фасоля Тетяна, Гаджальська Людмила.
  6. Звертаємося з проханням до всіх парафіян, щоб хто може і має приносити квіти для нашого храму в суботу. Сердечно дякуємо.
  7. Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодатями.