Розпорядок богослужінь та парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення 15.05.2022

ПОЛОННЕ

5 НЕДІЛЯ ВЕЛИКОДНЯ

Порядок Служб Божих на цьому тижні:

Понеділок – 8.00

Вівторок – 18.00

Середа – 8.00

Четвер – 18.00

П’ятниця – 8.00

Субота – 8.00 і 18.00 (за участю молоді)

НЕДІЛЯ – 8.00; 10.00; 12.00 (за участю дітей) та 17.00.

 

  1. Запрошуємо до нашого храму всіх, хто бажає молитися про мир та завершення війни в Україні.

  2. В цьому тижні катехези для всіх вікових груп згідно розпорядку.
  3. 20 травня у п’ятницю о 15:00 запрошуємо на катехезу старших осіб, котрі бажають приступити до «ТАЇНСТВА МИРОПОМАЗАННЯ».
  4. Від 1 травня розпочали традиційно богослужіння на честь Пресвятої Діви Марії. Старайтеся молитися травневе богослужіння в колі сім’ї, а також приватно. В нашому храмі травневі богослужіння будуть відбуватися рано після Євхаристії, вечором за пів години до Євхаристії. Сердечно запрошуємо.

  5. Дякуємо всім тим, хто прибирав наш храм в попередньому тижні. Прибирання в костьолі на цьому тижні мають: Рибій Генефа, Рибій Ірина, Качуровська Антоніна, Кошевич Неля, Шкварун Ларіса, Мушинська Наталія.
  6. Звертаємось з проханням складати пожертви до скарбони біля вівтаря Св. Йосифа на закупівлю пілет на новий сезон.
  7. В цьому тижні з нашої парафії відійшли до Господа: Стрельцова Станіслава, Білецька Владислава. Вічне спочивання дай їм Господи!
  8. Передшлюбні заповіді: В нашому храмі хочуть повінчатися Ткач Павло з Полонного та Корф Софья з Києва. Заповідь перша. Хто знає якісь перешкоди відносно шлюбу цих осіб просимо звернутися до настоятеля.

  9. Від 24 лютого наша країна живе в іншій реальності з приводу війни, тому особливо пам’ятаймо про молитву в цьому намірі та допомагаймо один одному. Якщо дзвонять дзвони, то повітряна тривога – прямуйте в об’єкти укриття.
  10. Прохання до всіх, хто йде захищати нашу Батьківщину щоб приступити до таїнства сповіді та прийняти Боже Благословення.

 

Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.

 

Facebook
YouTube