Помічники Святого Миколая

З покон віків у грудні християни усього світу відзначають День Святого Миколая – улюбленого святого не лише дітей, але й дорослих.

Листи, адресовані святому, передчуття чогось неймовірного і казкового, аромат мандарин,  пухнастий сніг за вікном, нервове щохвилинне зазирання під подушку– напевно, таким для більшості малечі  є наближення цього дня. Дня, на який всі чекають, щоб поділитися своїм теплом, і не тільки зі своїми найближчими, а й з тими, хто просто цього потребує.

Звичай дарувати подарунки в цей день має багатовікову історію і пов’язаний з постаттю єпископа міста Міри святого Миколая, який, дізнавшись, що його сусід втратив усі свої статки та не мав змоги забезпечити посагом своїх доньок, вирішив допомогти дівчатам уникнути зневаги, уночі він підкинувши їхньому батькові до черевиків золото.
Сьогодні наше суспільство також має «таких сусідів», які потребують допомоги, і кожен з нас може стати Святим, що своїм подарунком потішить, підтримає у скрутній ситуації та допоможе.

Саме такою мотивацією керується Францисканська Молодь парафії Святої Анни, яка  традиційно напередодні різдвяних та новорічних свят відвідує місцевий дитячий будинок, щоб побавитися з дітлахами, отримати та поділитися теплом, якого так потребує наша душа у холодні зимові дні, а найголовніше, дізнатися, які бажання приховують ці маленькі сердечка та намагатися втілити їх в життя.

«Намагаємося відвідувати діток часто, щоб відчували, що ми їх любимо та потребуємо. Однак сьогоднішній візит відрізнявся від усіх інших. Його головною метою  було намалювати з малечею малюнки, що відображали б їхні побажання, їх мрії та прохання до Святого Миколая» , – розповідає Валерія Мізерна.

Нехай цієї зими кожен із нас відчує себе таємничим благодійником – зробить добру справу, здійснить чиюсь маленьку мрію, нехай у кожної дитини у цілому світі буде поруч «свій» люблячий святий Миколай. Даруйте тепло!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
YouTube